Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Indeco Trójmiasto

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

 

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

 

mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

 

Nasi projektanci

Projektanci wykonawczy mebli

Starszy projektant szaf i kuchni

Bartosz Grabowicz

b.grabowicz@indecotrojmiasto.pl

536 494 949

Poznaj profil projektanta

Starszy projektant szaf i kuchni

Paweł Jarosz

p.jarosz@indecotrojmiasto.pl

530 008 808

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Kamil Gulbierz

k.gulbierz@indecotrojmiasto.pl

530 007 783

Poznaj profil projektanta

Projektanci szaf i kuchni

Projektant szaf i kuchni

Dorota Czebatorowicz

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Paula Siudak

p.siudak@indecotrojmiasto.pl

535 444 457

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Paulina Kozikowska

p.kozikowska@indecotrojmiasto.pl

535 444 456

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Mateusz Olszewski

m.olszewski@indecotrojmiasto.pl

531 666 169

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Aneta Subda

a.subda@indecotrojmiasto.pl

690 888 889

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Bartłomiej Musolf

b.musolf@indecotrojmiasto.pl

509 989 808

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Stanisław Elas

s.elas@indecotrojmiasto.pl

888 426 851

Poznaj profil projektanta

Biuro

Biuroobsługi klienta

Ewelina Węgrecka

serwis@indecotrojmiasto.pl

513 621 773

Księgowość

Księgowość

Iwona Misztal

i.misztal@indecotrojmiasto.pl

788 999 146

Hurtownia

Kierownikhurtowni

Szymon Dłużewski

hurt@indecotrojmiasto.pl

516 598 532

Płytyi blaty

Iwona Ślesińska

 

 

Akcesoriai drzwi INDECO

Dawid Nowak

Marketing

Koordynatords. marketingu

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności