Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

wstecz

Paulina Kozikowska

Projektant szaf i kuchni

Wyślij wiadomość

Specjalizacja: szafy i kuchnie na wymiar

p.kozikowska@indecotrojmiasto.pl

535 444 456

Park Handlowy Matarnia

Gdańsk Matarnia, ul. Złota Karczma 26

 

Jestem estetką z artystyczną duszą i sportowym charakterem. Wszystkie te cechy mam przyjemność wykorzystywać  na co dzień w pracy, która stała się moją pasją. Specjalizuję się w projektowaniu mebli kuchennych. W ścisłej współpracy z klientem staram się tworzyć projekty mocno spersonalizowane, tak aby finalna realizacja w pełni zadowoliła właściciela. Wykonane przeze mnie projekty cechuje klasyka, nowoczesny design a przede wszystkim wygoda i funkcjonalność, którą traktuję priorytetowo.

 

Dobrze odnajduję się w prostych, eleganckich formach mebli, urozmaiconych symbolicznie jednym elementem „gadżeciarskim”, przytulnym lub asymetrycznym dla nadaniu kuchni charakteru. Choć osobiście preferuję ciepłą, naturalną i stonowaną kolorystykę nie boi się odważnych i kontrastowych kolorów, nietypowych rozwiązań czy nowości. Każda współpraca z klientem jest dla mnie swojego rodzaju wyzwaniem i cennym doświadczeniem.  Po godzinach zajmuję się fotografią, trenuję squasha (czynny zawodnik PFS) i Crossfit.

Wybrane realizacje projektanta:
Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności