Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

INDECO Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji i montażu mebli.

Nasze usługi

INDECO Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji i montażu mebli.

O firmie słów kilka

 

INDECO Trójmiasto jest firmą specjalizującą się w usługach z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu mebli.

Oferujemy Państwu szafy na wymiar INDECO z drzwiami suwanymi, szafy wnękowe, szafy do zabudowy, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble na zamówienie (w tym zabudowy poddaszy, skosów, drzwi przejściowe przesuwne oraz podwieszane).

Nasze usługi świadczymy za pośrednictwem salonów sprzedaży na terenie Gdańska oraz Gdyni.

"Podstawą naszej pracy jest chęć spełnienia indywidualnych potrzeb naszych Klientów, którym od lat oferujemy wyprodukowane na najnowocześniejszych maszynach meble w dowolnych wymiarach, z dowolnie skomponowanych materiałów, zawsze w konkurencyjnej cenie."
Wykwalifikowany zespół pracowników INDECO Trójmiasto zapewnia doskonałą i fachową obsługę na każdym etapie aranżacji wnętrza

Od profesjonalnego pomiaru laserowego zaczynając, poprzez projekt komputerowy 3d, produkcję i dostawę, aż do montażu wykonanego przez profesjonalną ekipę monterską z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu zabudów meblowych.

 

Nasza firma nie korzysta z wynajętych grup montażowych. Od lat wykonujemy meble na terenie Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta, zatrudniając tych samych monterów szaf na wymiar.

 

Ponadto kontrolując na bieżąco jakość wykonywanych przez ekipy montażowe prac jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki standard realizowanej usługi. 

Wysoką jakość naszych produktów i usług gwarantuje marka INDECO S.A. - niekwestionowany lider na rynku zabudów meblowych

W strukturach INDECO zdobywaliśmy doświadczenie przez ostatnie 12 lat pracy na rynku Gdańsk - Gdynia - Sopot oraz całe Trójmiasto.

 

O jakości naszych usług oraz potencjale firmy najlepiej świadczą tysiące szaf wykonanych na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz całego woj. pomorskiego

Inspirują nas potrzeby naszych klientów. Oferujemy rozwiązanie na miarę potrzeb każdego Klienta !

Wszystkie wykonane przez nas szafy wnękowe, kuchnie na wymiar, zabudowy meblowe i wszelkie inne meble na zamówienie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych Klientów.

 

Oferujemy rozwiązania na miarę potrzeb każdego Klienta! W dwóch słowach "na wymiar" ! Nasze usługi wykonujemy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz całego Pomorza.

 

Zespół INDECO Trójmiasto

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 535 444 456

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności