Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

wstecz

Katarzyna Rajca

Projektant szaf i kuchni

Wyślij wiadomość

Specjalizacja: szafy i kuchnie na wymiar

k.rajca@indecotrojmiasto.pl

788 377 927

Centrum Riviera

ul. Kazimierza Górskiego 2

Sztuka jest istotną częścią mojego życia odkąd pamiętam, zainteresowanie dziedziną sztuk użytkowych natomiast wykształtowało się we mnie w okresie nastoletnim. Obecnie jestem projektantką z zamiłowania, wykształcenie w tej dziedzinie zdobyłam na Akademii Sztuk Pięknych wpierw w Krakowie, później w Gdańsku, w obu przypadkach na kierunku architektura wnętrz.

 

W swoim życiu miałam przyjemność czerpać wiedzę od wielu doświadczonych projektantów. Sensem najważniejszej lekcji jaką zapamiętałam w swojej drodze projektowej jest to, jak ważnym etapem projektowania jest rozmowa z klientem, wysłuchanie jego potrzeb i oczekiwań, zarówno tych świadomych jak i nieuświadomionych - ponieważ to właśnie odbiorca projektu ma czuć się dobrze w uzyskanym efekcie końcowym. Właśnie osiągnięcie tego zadowolenia jest moim priorytetem w projektowaniu.

 

Nie bez znaczenia są rzecz jasna ergonomia i funkcjonalność. W tej dziedzinie wciąż chętnie się dokształcam, czy zdobywam doświadczenie także na bazie własnych doświadczeń, uważając świadome korzystanie z kuchni za pretekst do zdobywania wiedzy.

Staram się mieć otwarty umysł, poszukiwanie odpowiedzi na nietypowe zagadnienia sprawia mi przyjemność. Uważam się także za osobę bardzo elastyczną w projektowaniu - dobrze odnajduję się zarówno w ciepłych i przytulnych wnętrzach, jak i tych bardziej minimalistycznych, współczesnych. 

 

Po godzinach dużo czytam, maluję, rysuję, chętnie odwiedzam muzea i galerie.

Dużą część każdego dnia spędzam także w kuchni, którą uważam za serce swojego domu.

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności