Daj nam plusa!

Współpraca  |  Strefa partnerska

INDECO TRÓJMIASTO - Szafy, kuchnie, zabudowy - Gdańsk, Gdynia

WYCENA ONLINEZamów bezpłatną wycenę

801 011 590
58 520 33 58
 Indeco Trójmiasto   Szafy Indeco


Szafy wnękowe, Szafy na wymiar - Gdańsk, Gdynia

Indeco szafy

Szafy INDECO to szafy na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szafy wnękowe wykonujemy na wymiar, przez co każda z nich ma swój unikalny wygląd i charakter. Poszczególne elementy szafy projektujemy z największą precyzją i zaangażowaniem, aby w pełni spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania, zarówno estetyczne jak i funkcjonalne.

W dzisiejszych czasach szafy nie są już tylko meblem służącym do przechowywania ubrań. Mnogość rzeczy które są w nich składowane sprawia, że szafy muszą cechować się odpowiednim układem wnętrza i funkcjonalnością. Szafy na wymiar doskonale spełniają swoje funkcje, ponieważ projektowane są pod kątem potrzeb ich właścicieli. Współcześne szafy wnękowe mogą także podnieść estetyczny walor pomieszczenia. Ze względu na różnorodność materiałów z których są produkowane, stanowią również doskonały element aranżacji wnętrze.

Zobacz przykładowe wyceny szaf Indeco...


Szafy na wymiar Indeco - nowoczesne wzornictwo

Wzornictwo szaf - kolory

Zwykle plan szafy do zabudowy powstaje na etapie projektowania mieszkania. O lokalizacji i usytuowaniu szafy INDECO decyduje architekt lub Państwo sami.

Mając możliwość ingerencji w projekt aranżacyjny, warto przemyśleć miejsce, w którym kiedyś stanie szafa na wymiar. Jeśli jednak w pomieszczeniu stanąć ma nie jedna, ale więcej szaf, a nie ma na nie specjalnie przeznaczonych wnęk pod zabudowę, szafy Indeco mogą być również wolnostojące. Nadal pozostaną szafami na wymiar, wykonanymi co do 1mm wg wartości opisanych w projekcie szafy, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz materiałom Indeco, nie tylko nie staną się nudnym elementem codzienności, ale swą efektowną formą nowoczesnej szafy wpłyną na atrakcyjny wygląd pomieszczeń.

Zobacz galerię szaf Indeco...


Szafy wnękowe Dla każdego domownika

Szafy-kolory dla dzieci

Również dzieci mogą cieszyć się szafą INDECO zaprojektowaną na miarę ich potrzeb, wymagań i gustu.

Szafy na wymiar INDECO – w zależności od preferencji przyszłego właściciela – mogą i powinny być dopasowane zarówno do wystroju pokoju, jak i do charakteru i stylu swojego użytkownika. O ostatecznym wyglądzie szafy wnękowej decyduje szereg czynników, przede wszystkim kolor płyty meblowej i rodzaj frontów (ich wypełnienie) oraz detale wykończeniowe jak chociażby kształt i ordzja profili (aluminum/stal). Zupełnie inaczej mogą się prezentować szafy na wymiar dla kobiety, a inaczej szafa na wymiar przeznaczona dla mężczyzny, szafa do pokoju dziecięcego - to dopiero długa historia... Należy jednak pamiętać, że szafę przesuwaną dla dziecka można skonstruować tak, aby szafa rosła wraz z naszą pociechą. Jak uzyskać taki efekt w trwale zabudowanej szafie wnękowej? Chociażby stosując na fronty szafy fototapetę, którą zawsze łatwo wymienimy na inną, wraz ze zmieniającym się gustem dziecka.

Zobacz przykładowe fototapety do szaf Indeco...


Ergonomiczny projekt szafy

Indeco pomiar gratis

Przed szafami na wymiar INDECO stoi cały szereg wymagań, którym muszą sprostać zarówno same szafy wnękowe jak i projektanci tych szaf. Jednym z najważniejszych kryteriów projektu szafy jest jej funkcjonalność, czyli optymalne dopasowanie wnętrza oraz całej szafy do rozmiarów i funkcji pomieszczenia.

Szafa Indeco może więc być mała, niska i wąska, lecz pomimo swoich niewielkich rozmiarów, może być szafą bardzo funkcjonalną. Jeżeli pozwala nam na to miejsce, szafa może być duża, wysoka, głęboka - przypominająca osobne pomieszczenie, czy też luksusową garderobę. Te wszystkie rozwiązania szaf i mebli na wymiar z przyjemnością zaprezentujemy Państwu poniżej w aranżacjach naszych projektantów.

Zobacz przykładowe projekty szaf Indeco...


Oryginalne rozwiązania szaf wnękowych

Oryginalne rozwiązania szaf

Szafa na zamówienie Indeco nie jest tylko meblem do przechowywania ubrań i szpargałów na pawlaczu. Szafa na wymiar Indeco może mieć bardziej indywidualne przeznaczenie.

Szafa może być praktyczną biblioteką lub służyć do trzymania dokumentów biurowych, skoroszytów i firmowych papierów, pełnić funkcję spiżarni zamykanej drzwiami suwanymi lub ustawnego podręcznego składziku na narzędzia i akcesoria w garażu. Wszystko to zamykane drzwiami przesuwnymi Indeco. Takich nietypowych zastosowań szafy na wymiar może być znacznie więcej! Rodzaj materiałów kreujących wygląd szafy, jej rozmiary i wyposażenie szafy Indeco są za każdym razem indywidualnie dopasowywane do potrzeb i preferencji jej przyszłego właściciela.

Zobacz kolekcję materiałów do szaf Indeco...


Charakter i styl szafy

Charakter i styl szafy

W zależności od naszych oczekiwań, docelowych funkcji i aranżacji pomieszczenia szafy na wymiar Indeco mogą być wyeksponowane i stanowić główną ozdobę wnętrza pomieszczenia.

Kiedy chcemy aby szafa była dyskretnym dodatkiem i schowkiem, może delikatnie wtopić się w tło, wybierając np. płytę meblową zbliżoną do koloru podłogi i drzwi na fronty przesuwne szafy wnękowej lub wolnostojącej. Jeżeli z konieczności szafa Indeco znajduje się w pomieszczeniu, którego wystrój i przeznaczenie kłóci się z jej obecnością, kolor frontów drzwi przesuwnych Indeco, wystarczy dobrać do koloru ścian, by szafa stała się dyskretnym, niemal niewidocznym elementem aranżacji wnętrza.

Zobacz dostępne kolory płyty do szaf Indeco...OBSŁUGA KLIENTA DETALICZNEGO:

  • Infolinia sprzedażowa: 801 011 590, (58) 520 33 58
  • Projektanci szaf: 519 131 977, 530 00 88 08, 501 498 298
  • Projektant kuchni: 535 48 48 48
  • Koordynator projektantów: 509 989 808
  • Biuro Obsługi Klienta: 513 621 773