Daj nam plusa!

Współpraca  |  Strefa partnerska

INDECO TRÓJMIASTO - Szafy, kuchnie, zabudowy - Gdańsk, Gdynia

WYCENA ONLINEZamów bezpłatną wycenę

801 011 590
58 520 33 58
 Indeco Trójmiasto   Kuchnie Indeco

Kuchnie na wymiar INDECO - meble kuchenne na zamówienie

  • Kuchnia Indeco - biała

Kuchnia to wyjątkowe miejsce – miejsce spotkań przy rodzinnym stole, wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków oraz jakże często, kuchnia staje sie miejscem w którym pracujemy, spotykamy się ze znajomymi...

Dzięki Indeco Trójmiasto twoja kuchnia może nabrać jeszcze bardziej wyrazistego charakteru, w pełni dopasowanego do gustów i preferencji domowników! Kuchnie na wymiar, zaprojektowane przez zawodowych projektantów mebli kuchennych, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Nasze kuchnie na zamówienie montowane są przez doświadczoną w montażu nie tylko mebli kuchennych, ale też sprzętu AGD grupę monterską – każda kuchnia z Indeco Trójmiasto to spełnienie marzeń o eleganckiej, nowoczesnej, solidnej kuchni. Nasze meble kuchenne wykonujemy tylko na najlepszych systemach dostępnych na rynku, Od Państwa zależeć będzie, czy kuchnia zostanie wykonana przy użyciu systemów firmy Blum, Hettich czy GTV.

Skonsultuj się z naszą projektantką kuchni na zamówienie, tel: 535 48 48 48.


  • Nowoczesna kuchnia Indeco

Współczesne kuchnie często prezentują nowoczesną, ascetyczną linię, stając się bardziej miejscem do podziwiania zamiast miejscem praktycznym, uwalniającym talenty kulinarne. Projektanci kuchni na wymiar Indeco Trójmiasto potrafią połączyć walory estetyczne wyposażenia kuchni i mebli kuchennych z ich praktycznym przeznaczeniem.

Zobacz galerię rozwiązań kuchni Indeco...

Nie znalazłeś kuchni swoich marzeń? Odwiedź jedną z naszych ekspozycji lub skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer: (58) 520 33 58. Nasi projektanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.

Możesz też skorzystać z formularza bezpłatnej wyceny – dowiedz się, jak korzystne ceny kuchni oferuje Indeco Trójmiasto!

Zobacz też przykładowe wyceny kuchni Indeco...


Porady Projektanta - Kuchnia zamknięta czy otwarta?

  • Kuchnia Indeco - 1
  • Kuchnia Indeco - 2
  • Kuchnia Indeco - 3

Ważną decyzją na etapie zakupu projektu domu czy mieszkania jest to czy wolelibyśmy mieć kuchnię otwartą czy może zamkniętą. Większość osób od początku ma wizję swojej nowej kuchni i mebli kuchennych, są natomiast również osoby niezdecydowane, która wahają się pomiędzy zastosowaniem kuchni otwartej, a zamkniętej. Dla tych osób świetnym rozwiązaniem mogą stać się drzwi przesuwne Indeco, które w zależności od potrzeb będą rozdzielać lub scalać kuchnię i salon.

Przy szukaniu odpowiedzi na pytanie czy kuchnia zamknięta czy otwarta, warto przede wszystkim spojrzeć na siebie i swoje życie z boku i postarać się odpowiedzieć na kilka pytań. Czy lubimy gotować i eksperymentować w kuchni? Czy gotujmy z rodziną albo przyjaciółmi? Czy lubimy spędzać czas w kuchni? A może gotowanie traktujemy jako przykry obowiązek? Spędzamy w pracy tak dużo czasu, stołując się wraz z rodziną poza domem, że właściwie życie w kuchni ograniczamy do podgrzewania posiłków. A może krępuje Cię przygotowywanie posiłków blisko znajomych, którzy przyszli z wizytą? W takim wypadku powinieneś pomyśleć o kuchni zamkniętej.

Kuchnia zamknięta
Zamknięta kuchnia na wymiar to idealne rozwiązanie dla tych, którzy przy gotowaniu pragną się wyciszyć, uspokoić i odizolować od reszty domowników. Urządzone w ten sposób królestwo gotowania pozwala w nieinwazyjny sposób oddawać się indywidualnej czy też wspólnej pasji, nie przeszkadzając innym np. w oglądaniu ciekawego filmu. Dodatkowo wszelkie zapachy unoszące się podczas przyrządzania potraw nie roznoszą się po całym mieszkaniu, a nieporządek pozostaje poza oczami domowników, co szczególnie doceniają ci, którzy nie znoszą widoku nie pozmywanych naczyń. Również kwestia głośności urządzeń AGD w wypadku zamkniętej kuchni nie ma aż tak zasadniczego znaczenia. Głośno pracujący okap, lodówka czy zmywarka nie będą aż tak uciążliwe jak przy kuchni otwartej, w której hałas emitowany przez domowe urządzenia uniemożliwia prowadzenie rozmów lub słuchanie muzyki. Jednak dla osób potrzebujących przestrzeni zamknięte wnętrze kuchni może przytłaczać i powodować dyskomfort. Dla nich lepszym rozwiązaniem jest kuchnia na zamówienie otwarta.

Kuchnia otwarta
Otwarcie kuchni na część dzienną skutkuje wrażeniem większej przestronności i powiększeniem użytkowego metrażu mieszkania. To bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią urządzać przyjęcia, podczas których punktem wieczoru jest wspólne gotowanie z przyjaciółmi. Kuchnia otwarta umożliwia bezpośredni kontakt z domownikami czy gośćmi i pełni funkcję integracyjną, ponieważ nikt nie jest oddzielony od rozmów toczących się w salonie. Stały widok na to, co dzieje się w części dziennej ma także ogromne znaczenie przy małych dzieciach, których bezpieczeństwo wymaga ciągłej czujności i obserwacji. Jednak kuchnia otwarta wymaga większej staranności przy utrzymywaniu porządku.

Dwa rozwiązania w jednym
Można połączyć zalety kuchni zamkniętej i otwartej stosując podwieszane drzwi przesuwne INDECO. To idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych. Dzięki niemu będziemy mogli się odseparować od salonu wtedy, gdy będziemy chcieli popracować w odosobnieniu, nie przeszkadzając dźwiękami miksera lub sokowirówki reszcie domowników zgromadzonych w salonie. Jednocześnie zawsze gdy będziemy mieli na to ochotę, będziemy mogli połączyć kuchnię na wymiar i salon ciesząc się zaletami otwartej przestrzeni i wspólnego gotowania, które może stać się rodzinną zabawą lub wydarzeniem towarzyskim.


Znajdź inspirację w projektach kuchni na wymiar Indeco...

OBSŁUGA KLIENTA DETALICZNEGO:

  • Projektant kuchni: 535 48 48 48
  • Infolinia sprzedażowa: 801 011 590, (58) 520 33 58
  • Projektanci szaf: 519 131 977, 530 00 88 08, 501 498 298
  • Koordynator projektantów: 509 989 808
  • Biuro Obsługi Klienta: 513 621 773