Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar
Oferta hurtowa
Dla architektów
Promocje
Wyprzedaże
Szafy na wymiar
Kuchnie na wymiar
Meble na wymiar

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Indeco Trójmiasto

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

 

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

 

mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

 

Obsługa klienta detalicznego

Projektant wykonawczy mebli

Bartosz Grabowicz

b.grabowicz@indecotrojmiasto.pl

536 494 949

Poznaj profil projektanta

Projektant wykonawczy mebli

Paweł Jarosz

p.jarosz@indecotrojmiasto.pl

530 008 808

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Dorota Czebatorowicz

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Paulina Kozikowska

p.kozikowska@indecotrojmiasto.pl

535 444 456

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Anna Majewska

a.majewska@indecotrojmiasto.pl

788 377 927

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Jarosław Wałuto

j.waluto@indecotrojmiasto.pl

530 007 783

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Mateusz Olszewski

m.olszewski@indecotrojmiasto.pl

531 666 169

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Alicja Szarmach

a.szarmach@indecotrojmiasto.pl

509 989 808

Poznaj profil projektanta

Projektant szaf i kuchni

Damian Kibart

d.kibart@indecotrojmiasto.pl

888 425 846

 

Poznaj profil projektanta

Księgowość

Iwona Misztal

i.misztal@indecotrojmiasto.pl

788 999 146

Biuro obsługi klienta

Ewelina Węgrecka

serwis@indecotrojmiasto.pl

513 621 773

Obsługa klienta hurtowego

Kierownikhurtowni

Szymon Dłużewski

hurt@indecotrojmiasto.pl

516 598 532

Płytyi blaty

Sebastian Chmielewski

plyta@indecotrojmiasto.pl

730 331 132

Płytyi blaty

Iwona Ślesińska

plyta1@indecotrojmiasto.pl

530 251 740

 

 

Akcesoriai drzwi INDECO

Dawid Nowak

akcesoria@indecotrojmiasto.pl

886 577 287

Dział marketingu

Koordynatords. marketingu

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności