Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy
Kuchnie
Meble na wymiar
Meble dla firm
Szkło dla domu

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Indeco Trójmiasto

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

 

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

 

mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

Obsługa klienta detalicznego

Biuro obsługi klienta

Magdalena Naudzidło

serwis@indecotrojmiasto.pl

513 621 773

 

Księgowość

Iwona Rykaczewska

bok@indecotrojmiasto.pl

788 999 146

Projektant szaf

Paweł Jarosz

p.jarosz@indecotrojmiasto.pl

530 008 808

Projektant szaf

Bartosz Grabowicz

b.grabowicz@indecotrojmiasto.pl

536 494 949

Projektant szaf

Paweł Ryfa

p.ryfa@indecotrojmiasto.pl

519 131 977

Projektant kuchni

Ewelina Żadziłko

e.zadzilko@indecotrojmiasto.pl

535 484 848

Projektant kuchni

Victoria Kostyuk

w.kostyuk@indecotrojmiasto.pl

531 666 169

Projektant kuchni

Marta Meresińska

m.meresinska@indecotrojmiasto.pl

501 334 987

Projektant kuchni

Karina Kokłowska

k.koklowska@indecotrojmiasto.pl

530 007 783

Główny technolog

Marian Hasiuk

m.hasiuk@indecotrojmiasto.pl

534 190 190

Kierownik sprzedaży detalicznej

Krzysztof Kiedysz

detal@indecotrojmiasto.pl

509 989 808

Obsługa klienta hurtowego

Płytyi blaty:

Sebastian Chmielewski

plyta@indecotrojmiasto.pl

730 331 132

Akcesoriai drzwi Indeco:

Mariusz Kwiatkowski

akcesoria@indecotrojmiasto.pl

886 577 287

Kierownikhurtowni:

Szymon Dłużewski

hurt@indecotrojmiasto.pl

516 598 532

Dział marketingu

Specjalistads. marketingu

Daniel Zakrzewski

d.zakrzewski@indecotrojmiasto.pl

881 568 506

Koordynatords. marketingu

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 801 011 590

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 801 011 590

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl