Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy
Kuchnie
Meble na wymiar
Meble dla firm
Szkło dla domu
Oferta hurtowa
Dla architektów
Promocje
Wyprzedaże

Dlaczego klienci wybierają kuchnie Indeco ?

Poznaj 7 powodów,

dla których powinieneś zamówić kuchnię w INDECO:

1

Nie przepłacaj!

W naszych kuchniach stawiamy na funkcjonalność i wysoką estetykę - a wszystko to w rozsądnej cenie!

2

Zaufaj profesjonalistom

Zaufaj profesjonalistom - projektami kuchni zajmują się wyłącznie architekci – znajdą dla Twojej kuchni rozwiązania, jakie nie przyszły Ci nawet do głowy!

3

Nie musisz wybierać z gotowych wymiarów szafek

Nie musisz wybierać z gotowych wymiarów szafek - możesz zamówić szafki kuchenne w dowolnej szerokości, wysokości i głębokości (co ważne zmiana wysokości, czy głębokości nie wpływa na zmianę ceny!).

4

Masz do wyboru mnóstwo materiałów

Masz do wyboru mnóstwo materiałów oraz wzorów i kolorów, zarówno jeżeli chodzi o fronty, jak i blaty czy wypełnienie między szafkami.

5

Nasi projektanci pomogą i doradzą

Nasi projektanci doradzą Ci jak zorganizować wnętrza szafek, tak aby odpowiadały Twoim indywidualnym potrzebom, współpracujemy z najlepszymi dostawcami akcesoriów.

6

Nie musisz biegać po sklepach

Nie musisz biegać po sklepach i poszukiwać sprzętu AGD, nasi specjaliści nie tylko zamówią wszystko to, co jest potrzebne dla Twojej kuchni, ale też pomogą Ci wybrać sprzęty dostosowane do Twoich oczekiwań!

7

Oferujemy kompleksowość usługi

Oferujemy kompleksowość usługi - razem z kuchnią dostarczymy wybrany przez Ciebie sprzęt AGD, montaż zabudowy obejmuje też montaż sprzętu, zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu!

Szkło dla domu:

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

Regulamin

Polityka prywatności

Adres ekspozycji firmowej:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Nr tel. 888 426 851

E-mail: biuro@indecotrojmiasto.pl

NIP: 9571075993

REGON: 360187548

biuro@indecotrojmiasto.pl

Regulamin

Polityka prywatności