Zamów bezpłatną wycenę!

Wypełnij poniższy formularz, opisz zabudowę lub kuchnię, jaka Cię interesuje (możesz załączyć gotowy projekt), a nasz handlowiec odeśle Twój indywidualny projekt wraz z wyceną. Nie czekaj, już teraz zamów bezpłatną wycenę i poznaj koszt wymarzonej kuchni lub zabudowy! Jeżeli chcesz umówić się na pomiar i wykonanie projektu w Twoim domu, zaznacz pole „Proszę o kontakt telefoniczny”, a nasz projektant zadzwoni do Ciebie w ciągu 48h!

Zamów bezpłatną wycenę lub wizytę projektanta!

Załącz projekt:

(max. 2mb.)

proszę o kontakt telefoniczny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Indeco Trójmiasto s.c. moich danych osobowych w celach informacyjnych związanych z ofertą handlową firmy (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).
Szafy
Kuchnie
Meble na wymiar
Meble dla firm
Szkło dla domu

Cennik

Ceny produktów INDECO Trójmiasto uzależnione są od kilku indywidualnych zmiennych:

 

  • wymiarów pomieszczenia oraz mebla,
  • rodzaju systemu okuć (stalowe / aluminiowe),
  • wypełnienia użytego w drzwiach suwanych (płyta, lustro, szkło lakierowane, fornir, mdf lakierowany),
  • poziomu trudności montażu, który może ocenić dopiero projektant podczas wizyty u Państwa w domu,
  • wybranych akcesoriów do wnętrza szafy (liczba szuflad, rodzaj prowadnic, wieszaków itd.),

Tak na prawdę końcową cenę szafy na wymiar Indeco dyktują Państwa potrzeby i upodobania. Nasza firma jest bardzo elastyczna w doborze materiałów, liczymy i sugerujemy rozwiązania idealnie dopasowane do Państwa potrzeb oraz rozmiarów pomieszczenia , a także estetyki wnętrza. Dlatego, szafa wnękowa na wymiar o tych samych wymiarach może być dostępna w kilku różnych cenach i jest to zupełnie naturalne.

Cena ostateczna podyktowana jest przede wszystkim potrzebami Klienta. Szeroka paleta dostępnych w ofercie INDECO Trójmiasto materiałów pozwoli nam przedstawić Państwu ofertę szytą na miarę oczekiwań. Staramy się sugerować rozwiązania wyłącznie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, rozmiarów pomieszczenia oraz ogólnej estetyki wnętrza.

 

Oto kilka wariantów cenowych na przykładzie popularnej realizacji – szafy na wymiar:

 

 

 

Szafa KLASYCZNA

 

 

 

Funkcjonalnie zabudowana, w której nacisk został położony na ekonomię rozwiązania. Montowana najczęściej w przedpokoju, świetnie sprawdzi się w miejscu w którym ma wkomponować się w otoczenie,

 

   
   

Szafa GOLD

 

 

 

Oprócz funkcji przechowywania, zwiększa estetykę pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w przedpokoju, salonie czy sypialni, element szkła w drzwiach zdecydowanie podniesie estetykę zabudowy,

 

   
   

Szafa VIP 

 

 

 

Przeznaczona dla osób, które poszukują maksymalnego komfortu i designu na najwyższym poziomie. Szafa wspaniale sprawdzi się w sypialni, salonie, holu.

 

 

Gwarancja jakości

Ubezpieczenie prac

Wieczysta gwarancja

Wypożycz
wzorniki

Transport i montaż

Pomiar

Na raty

Szkło dla domu:

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 536 49 49 49

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl

ul. Złota Karczma 26

80-298 Gdańsk

Tel. 536 49 49 49

Tel. 58 520 33 58

NIP: 5842570166

REGON: 220160710

biuro@indecotrojmiasto.pl